Aktuální počasí Popeşti
Aktuální počasí přímo pro město Popeşti. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 28. 5. (21:00)
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
