Aktuální počasí Pont-Saint-Esprit
Aktuální počasí přímo pro město Pont-Saint-Esprit. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
