Aktuální počasí Pont-Rouge
Aktuální počasí přímo pro město Pont-Rouge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
