- Počasí
- Portugalsko
- Azores
- Ponta Delgada
Aktuální počasí Ponta Delgada
Aktuální počasí přímo pro město Ponta Delgada. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 26. 5. (09:00)
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 16°C |
