- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Pomps
Aktuální počasí Pomps
Aktuální počasí přímo pro město Pomps. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 3. 4. (00:00)
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
