- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Pomiaozi
Aktuální počasí Pomiaozi
Aktuální počasí přímo pro město Pomiaozi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 21°C |
