- Počasí
- Řecko
- Central Macedonia
- Polykárpi
Aktuální počasí Polykárpi
Aktuální počasí přímo pro město Polykárpi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 1. 5. (12:00)
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
