- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Polyáravos
Aktuální počasí Polyáravos
Aktuální počasí přímo pro město Polyáravos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 27. 5. (20:00)
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 15°C |
