- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Polyany
Aktuální počasí Polyany
Aktuální počasí přímo pro město Polyany. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 9°C |
