Aktuální počasí Pollutri
Aktuální počasí přímo pro město Pollutri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (20:00) do 15. 5. (20:00)
Bouřky
Platí do 13. 5. (20:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
