- Počasí
- Španělsko
- Balearic Islands
- Pollença
Aktuální počasí Pollença
Aktuální počasí přímo pro město Pollença. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 1. 4. (15:00)
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 14°C |
