Aktuální počasí Polkton
Aktuální počasí přímo pro město Polkton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 25. 4. (20:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
