- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Polešovice
Aktuální počasí Polešovice
Aktuální počasí přímo pro město Polešovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (18:00)
13°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
