Aktuální počasí Pol-e Parzīn
Aktuální počasí přímo pro město Pol-e Parzīn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 30°C |
