- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Poksol
Aktuální počasí Poksol
Aktuální počasí přímo pro město Poksol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
