- Počasí
- Mikronézie
- Pohnpei
- Pohnpei Island
Aktuální počasí Pohnpei Island
Aktuální počasí přímo pro město Pohnpei Island. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 21°C |
