- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Pohnā
Aktuální počasí Pohnā
Aktuální počasí přímo pro město Pohnā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
44°C
pocitově 49°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 36°C |
