Aktuální počasí Pöhl
Aktuální počasí přímo pro město Pöhl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Náledí
Platí od 31. 3. (04:00) do 31. 3. (09:00)
Námraza
Platí do 31. 3. (09:00)
Sníh
Platí do 31. 3. (04:00)
-1°C
pocitově -4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 4°C |
