- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Podmolod’ye
Aktuální počasí Podmolod’ye
Aktuální počasí přímo pro město Podmolod’ye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
