- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Podhrad
Aktuální počasí Podhrad
Aktuální počasí přímo pro město Podhrad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Námraza
Platí od 30. 3. (22:00) do 31. 3. (09:00)
Náledí
Platí od 30. 3. (22:00) do 31. 3. (09:00)
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
