Aktuální počasí Lenkaičiai
Aktuální počasí přímo pro město Lenkaičiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 27. 5. (11:30) do 27. 5. (23:30)
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
