Aktuální počasí Pobeda
Aktuální počasí přímo pro město Pobeda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
