- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Pnuć
Aktuální počasí Pnuć
Aktuální počasí přímo pro město Pnuć. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 4. 5. (00:00) do 5. 5. (00:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
