- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Plyushchëvo
Aktuální počasí Plyushchëvo
Aktuální počasí přímo pro město Plyushchëvo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
