- Počasí
- Rumunsko
- Caraş-Severin
- Plugova
Aktuální počasí Plugova
Aktuální počasí přímo pro město Plugova. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
