- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Plotki
Aktuální počasí Plotki
Aktuální počasí přímo pro město Plotki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
