- Počasí
- Rusko
- Krasnoyarskiy
- Plotbishche
Aktuální počasí Plotbishche
Aktuální počasí přímo pro město Plotbishche. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -31°C |
| Normál: | -1°C |
