Aktuální počasí Plobsheim
Aktuální počasí přímo pro město Plobsheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vichřice
Platí od 11. 5. (08:00) do 11. 5. (20:00)
Silný déšť
Platí od 11. 5. (06:00) do 12. 5. (02:00)
Silné bouřky
Platí do 12. 5. (00:00)
Nárazy větru
Platí od 11. 5. (11:00) do 11. 5. (19:00)
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
