- Počasí
- Rusko
- Kostroma Oblast
- Pleshcheyevo
Aktuální počasí Pleshcheyevo
Aktuální počasí přímo pro město Pleshcheyevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 0°C |
