- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Pleasantville
Aktuální počasí Pleasantville
Aktuální počasí přímo pro město Pleasantville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
