Aktuální počasí Plăvălari
Aktuální počasí přímo pro město Plăvălari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
