- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Pláti
Aktuální počasí Pláti
Aktuální počasí přímo pro město Pláti. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 29. 5. (12:00) do 29. 5. (18:00)
19°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
