- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Plátanos
Aktuální počasí Plátanos
Aktuální počasí přímo pro město Plátanos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 29. 5. (12:00) do 29. 5. (18:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 21°C |
