- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Plandome Heights
Aktuální počasí Plandome Heights
Aktuální počasí přímo pro město Plandome Heights. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
