- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Plainval
Aktuální počasí Plainval
Aktuální počasí přímo pro město Plainval. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 14. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí do 14. 5. (00:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
