- Počasí
- Chorvatsko
- Sisačko-Moslavačka
- Pješčanica
Aktuální počasí Pješčanica
Aktuální počasí přímo pro město Pješčanica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
