- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Pittston
Aktuální počasí Pittston
Aktuální počasí přímo pro město Pittston. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
