- Počasí
- Chorvatsko
- Virovitičk-Podravska
- Pitomača
Aktuální počasí Pitomača
Aktuální počasí přímo pro město Pitomača. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 1. 5. (03:00) do 1. 5. (08:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
