Aktuální počasí Pissoúri
Aktuální počasí přímo pro město Pissoúri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
