Aktuální počasí Piscu Vechi
Aktuální počasí přímo pro město Piscu Vechi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 28. 5. (21:00)
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
