- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Pīpār
Aktuální počasí Pīpār
Aktuální počasí přímo pro město Pīpār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
