- Počasí
- Itálie
- The Marches
- Piobbico
Aktuální počasí Piobbico
Aktuální počasí přímo pro město Piobbico. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
