Aktuální počasí Pinsaguel
Aktuální počasí přímo pro město Pinsaguel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 12. 5. (00:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
