- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Pingjiang
Aktuální počasí Pingjiang
Aktuální počasí přímo pro město Pingjiang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
