- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Pingcha
Aktuální počasí Pingcha
Aktuální počasí přímo pro město Pingcha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
