- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chongqing
- Ping’an
Aktuální počasí Ping’an
Aktuální počasí přímo pro město Ping’an. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
