Aktuální počasí Pineiáda
Aktuální počasí přímo pro město Pineiáda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (15:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (15:00)
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 994 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
