- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Pine Valley
Aktuální počasí Pine Valley
Aktuální počasí přímo pro město Pine Valley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 18°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
