- Počasí
- Spojené státy americké
- New Jersey
- Pine Hill
Aktuální počasí Pine Hill
Aktuální počasí přímo pro město Pine Hill. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
