- Počasí
- Spojené státy americké
- New Jersey
- Pine Hill
Aktuální počasí Pine Hill
Aktuální počasí přímo pro město Pine Hill. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
